Golf v Bulharsku

Golf v Bulharsku

Luxusní apartmány k pronájmu nebo prodeji, s panoramatickým výhledem na golfová hřiště, na Černé moře a nádhernou přírodu.

V Cape Kaliakra v Bulharsku máte možnost hrát golf na třech golfových hřištích patřících k nejlepším v Evropě.

Golfový a lázeňský resort Lighthouse

Lighthouse Golf Resort je situován hned vedle dalších dvou golfových komplexů, kterými jsou Černé moře Rama a Thrácké útesy (BlackSeaRama Golf & Villas Resort a Thracian Cliffs Golf & Beach Resort). Všechny tři nabízejí nádherný výhled na Černé moře, zároveň jsou jedněmi z nejlepších golfových hřišť v Evropě.
Z názvu resortu (Lighthouse = maják) je patrné, že je umístěn tak, aby byl skvěle viditelný z moře a aby z něj byl na moře skvělý výhled. Dokonce se můžete těšit na atraktivní polohu resortu na vrcholu bílých útesů, s nerušeným výhledem na golfová hřiště. Resort je přitom v dosahu jen několika minut od plné občanské vybavenosti, kterou tato oblast nabízí.

Na úpatí útesu si vychutnáte nerušený pobyt na pláži, jen s minimem dalších turistů. Během léta jsou tu k dispozici lehátka i slunečníky. V létě je tu dostupná kyvadlová doprava, 5 kilometrů odsud totiž leží známé městečko Balčik se svou útulnou přístavní promenádou, historickým muzeem nebo nádhernou botanickou zahradou.

Ale to zdaleka není vše. Slavná pláž Albena, jedna z nejlepších v Bulharsku, na které každý rok tráví letní dovolenou turisté z celého světa, se nachází jen 8 km jižně od golfového resortu Lighthouse.

Komplex má nádherné zelené plochy, bazény s výhledem na moře, skvěle vybavenou posilovnu a také 24 hodinovou ostrahu. K dispozici je vám tu několik restaurací, barů, velké lázeňské a wellness centrum o rozloze 3 000 m². Též profesionální golfové hřiště, dále 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště a hřiště dětské, k tomu již zmíněná doprava na pláž.

GOLF

Lighthouse Golf Course je od roku 2016 součástí European Tour Properties, a jeho 18-ti jamkové golfové hřiště navrhl profesionální golfista Ian Woosnam. Golfové hřiště je nejen jedním z nejmodernějších golfových hřišť, ale je i navrženo tak, aby poskytovalo vizuální zážitek z dech beroucí krajiny.
Lighthouse Golf & SPA Resort je vítězem kategorie Best Golf Hotel v Bulharsku, cenu získal od World Golf Awards ™ v roce 2016.

Klubový dům nabízí pestré vybavení, jako je prvotřídní restaurace, bar a pro-shop, kde najdete ty nejlepší značky golfových potřeb. Využít můžete místní golfové vozíky, uzamykatelné skříňky a také například golfovou akademii, kde si můžete vylepšit švih pomocí nejnovějších metod tréninku s použitím videa a počítače.
Golfová sezóna je v Bulharsku dlouhá a do října či listopadu můžete mít své golfové zážitky získané v příjemném klimatu.

Parametry hřiště

• Member of BGA and EGA
• Par 71
• 6100 m golf course
• slope system – slope 128
• Rating 70
• Green zones: 11 560 sq.m.
• Tea zones:36 000 sq.m.
• Fairway zones: 222 000 sq.m.
• Rough zones: 580 000 sq.m.
• Lakes: 5 lakes – in total with an area of 33 000 sq.m.
• Golf cart trails: 12 km

Vstupné maximálně: 74 €

 Speciální nabídky.

Pronájem

Třípokojový byt s výhledem na moře

Byt se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen, velkého obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a jídelní části s kapacitou pro šest osob. Nechybí plochá obrazovka, DVD a Wi-Fi. Součástí výbavy je i pračka. Byt má tři balkony s výhledem na Černé moře, na golfová hřiště a na bazén.

V areálu komplexu jsou tři venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum a lázeňské centrum, několik restaurací a barů, mini market a působivé golfové hřiště.

1. července – 19. srpna: 65 EUR / den  

20. srpna – 9. září: 56 EUR / den 

10. září – 1. října: 56 EUR / den 

11. října – 7. května 52 EUR / den 

Nabídkové ceny platí pro rezervace za týden nebo více

Rezervujte si zde

 Na prodej v Lighthouse Golf Resort

Top nabídky

Velký dvoupokojový byt o velikosti 75 m2 

Nabízený byt o rozloze 75 m2 se nachází ve 3. patře v Lighthouse Golf & SPA Complex. Samotný komplex se nachází na náhorní plošině nad pláží Bílé laguny. Z bytu je fantastický výhled na Černé moře. Byt nabídne plně vybavenou kuchyň, velký obývací pokoj, koupelnu a velkou slunnou terasu s výhledem na moře.

V areálu komplexu jsou tři venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum a lázeňské centrum, několik restaurací a barů, mini market a působivé golfové hřiště.

 37.750 €

ČTĚTE VÍCE ZDE

 Velký třípokojový Penthouse byt s výhledem na moře v Lighthouse Spa & Golf Resort

Třípokojový penthouse apartmán v pátém patře s výhledem na les, moře a bazén. Byt má celkovou plochu 106,64 m2 a obytnou plochu 101,57 m2. V bytě jsou dvě ložnice, dvě koupelny, jedna s vanou, druhá se sprchou, obývací pokoj s otevřenou kuchyní a balkon s přístupem z obývacího pokoje a obou ložnic.

Byt je ve velmi dobrém stavu a je plně zařízený a má plně vybavenou kuchyň. Mnoho nábytku je nové a nedávno byla změněna televize, lednice a pračka

V komplexu jsou tři venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum a lázeňské centrum, několik restaurací a barů, minimarket a působivé golfové hřiště.

 48.950 €

ČTĚTE VÍCE ZDE

 Řadový dům ve Lighthouse spa & golf resort o velikosti 88 m2

Tato vila se nachází v komplexu Lighthouse Golf & SPA Complex, který se nachází na náhorní plošině nad pláží White Lagoon. Z domu je výhled do lesa, na golfové hřiště a na bazén.

Dům je plně zařízený a má plně vybavenou kuchyň. V prvním patře je vstupní hala, prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na terasu. K dispozici je také otevřená kuchyň s jídelním koutem. Ve druhém patře jsou dvě ložnice, koupelna s WC, chodba a terasa

Lighthouse Golf Resort je hned vedle dvou dalších golfových komplexů, kterými jsou Black Sea Rama a Thracian Cliffs. Všechny tři nabízejí nádherný výhled na Černé moře a některá z nejlepších golfových hřišť v Evropě.

Kromě golfu nabízí komplex mnoho zařízení, jako jsou tři venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum a lázeňské centrum, několik restaurací a barů, minimarket a několik sportovních zařízení, jako je tenis, basketbal a volejbal.

 57.000 €

ČTĚTE VÍCE ZDE

NA PRODEJ V KALIAKRA GOLF & SPA RESORT

Nejlepší nabídky

92 m2 ,2+ kk byt v luxusním golfovém a lázeňském komplexu nedaleko Albeny a Balčiku

Tento prostorný apartmán s 1 ložnicí se skládá ze vstupní haly, obývacího pokoje s krbem a kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelny s WC, prádelny a terasy s výhledem na bazén a částečným výhledem na moře. Byt je komfortně zařízen kvalitním nábytkem.

Luxusní komplex “Kaliakria Resort” směřuje na jih a nachází se v srdci tzv. Bulharské riviéry v Perském zálivu, která nabízí snad nejlepší a nejmalebnější výhledy na pobřeží Černého moře.

V areálu jsou k dispozici: SPA centrum, tenisové kurty, plachtění, potápění, golf, lov a rybaření atd. Komplex nabízí venkovní bazény, vodní bar, bary a restaurace, obchody, zelené plochy, fitness / sauna / masáže, dětský klub, dětské hřiště, kompletní správa majetku, péče o zákazníky.

Vzdálenosti
Pláž 3,1 km
Moře 600 m
Obchod se smíšeným zbožím 100 m
Thracian Cliffs Golf 700
Lighthouse Golf 6 km
Black Sea Rama Golf 5 km.
Letiště: 40 km
Balčik 10 km.

55.620 €  

ČTĚTE VÍCE ZDE

NA PRODEJ V THRACIAN CLIFFS GOLF & BEACH RESORT

Nejlepší nabídky

 

Dvoupokojový luxusní byt v Thracian Cliffs Golf & Beach Resort.

Tento apartmán se nachází v „Thracian Cliff Golf Resort“ v dechberoucí scenérii v kombinaci s jedinečnými službami.

Dvoupokojový byt o celkové ploše 92,8 m2. Skládá se z: obývacího pokoje s kuchyní, toaletou pro hosty, 1 ložnice s koupelnou a toaletou, útulné terasy s pohodlným nábytkem s výhledem na moře. Byt je plně zařízený a vybaven vším, co potřebujete.

Středisko má soukromou pláž vzdálenou pouhých 850 metrů se slunečníky a ručníky. 20 min. Chůze od letoviska je Bendida Beach, což je malá útulná pláž s krásnými skalnatými svahy,

V rezortu je několik restaurací, které podávají mezinárodní i tradiční bulharskou kuchyni.

 121.000 €

ČTĚTE VÍCE ZDE

NA PRODEJ V BLACK SEA RAMA

Nejlepší nabídky

Luxusní vila se soukromým nekonečným bazénem v Black Sea Rama

Luxusní vila s vlastním nekonečným bazénem. Vila se nachází na první linii na malebném kopci s jedinečným výhledem na moře a na ikonickou 18 jamku golfového komplexu Black Sea Rama. Nemovitost, kterou nabízíme, má celkovou zastavěnou plochu 143 m2 a skládá se z prostorného obývacího pokoje s krbem a plně vybavenou kuchyní, 2 velkých ložnic, z nichž každá má vlastní koupelnu s vanou a toaletou, a úložného prostoru. Každý z pokojů nabízí přímý jedinečný výhled na moře.

Možnost odložené platby nebo částečného financování je možná

 270.000 €

ČTĚTE VÍCE ZDE

 Pro nabídky v Black Sea Rama nebo Thracian Cliff prosím kontaktujte nás

Umístění

Místní počasí

Balkan Vacation Homes

Balkan Vacation Homes leží v oblasti Varna, v Bulharsku. Poslední čtyři roky coby zástupci dánské společnosti Novasol zprostředkováváme pronájmy rekreačních domů na pobřeží Černého moře v Bulharsku. Od roku 2018 jsme se zaměřili i na Srbsko, Makedonii a Vnitřní Bulharsko. Vzhledem k tomu, že mnoho našich klientů vyjádřilo přání prodat naším prostřednictvím své nemovitosti, začali jsme v roce 2019 svou činnost i v realitním odvětví.

Mluvíme česky a můžeme vám pomoci s organizací výletu do Bulharska, i když třeba nebude za golfem.

 

 

Více informací zde:

 nás kontaktujte na

Telefon: +420 602 663 634  nebo

Email : balkanvacationhomes.com

Kontaktujte nás

Jazyk : čeština dánština  angličtina