Golf v Bulharsku

Golf v Bulharsku

Luxusní apartmány k pronájmu nebo prodeji, s panoramatickým výhledem na golfová hřiště, na Černé moře a nádhernou přírodu.

V Cape Kaliakra v Bulharsku máte možnost hrát golf na třech golfových hřištích patřících k nejlepším v Evropě.

Golfový a lázeňský resort Lighthouse

Lighthouse Golf Resort je situován hned vedle dalších dvou golfových komplexů, kterými jsou Černé moře Rama a Thrácké útesy (BlackSeaRama Golf & Villas Resort a Thracian Cliffs Golf & Beach Resort). Všechny tři nabízejí nádherný výhled na Černé moře, zároveň jsou jedněmi z nejlepších golfových hřišť v Evropě.
Z názvu resortu (Lighthouse = maják) je patrné, že je umístěn tak, aby byl skvěle viditelný z moře a aby z něj byl na moře skvělý výhled. Dokonce se můžete těšit na atraktivní polohu resortu na vrcholu bílých útesů, s nerušeným výhledem na golfová hřiště. Resort je přitom v dosahu jen několika minut od plné občanské vybavenosti, kterou tato oblast nabízí.

Na úpatí útesu si vychutnáte nerušený pobyt na pláži, jen s minimem dalších turistů. Během léta jsou tu k dispozici lehátka i slunečníky. V létě je tu dostupná kyvadlová doprava, 5 kilometrů odsud totiž leží známé městečko Balčik se svou útulnou přístavní promenádou, historickým muzeem nebo nádhernou botanickou zahradou.

Ale to zdaleka není vše. Slavná pláž Albena, jedna z nejlepších v Bulharsku, na které každý rok tráví letní dovolenou turisté z celého světa, se nachází jen 8 km jižně od golfového resortu Lighthouse.

Komplex má nádherné zelené plochy, bazény s výhledem na moře, skvěle vybavenou posilovnu a také 24 hodinovou ostrahu. K dispozici je vám tu několik restaurací, barů, velké lázeňské a wellness centrum o rozloze 3 000 m². Též profesionální golfové hřiště, dále 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště a hřiště dětské, k tomu již zmíněná doprava na pláž.

GOLF

Lighthouse Golf Course je od roku 2016 součástí European Tour Properties, a jeho 18-ti jamkové golfové hřiště navrhl profesionální golfista Ian Woosnam. Golfové hřiště je nejen jedním z nejmodernějších golfových hřišť, ale je i navrženo tak, aby poskytovalo vizuální zážitek z dech beroucí krajiny.
Lighthouse Golf & SPA Resort je vítězem kategorie Best Golf Hotel v Bulharsku, cenu získal od World Golf Awards ™ v roce 2016.

Klubový dům nabízí pestré vybavení, jako je prvotřídní restaurace, bar a pro-shop, kde najdete ty nejlepší značky golfových potřeb. Využít můžete místní golfové vozíky, uzamykatelné skříňky a také například golfovou akademii, kde si můžete vylepšit švih pomocí nejnovějších metod tréninku s použitím videa a počítače.
Golfová sezóna je v Bulharsku dlouhá a do října či listopadu můžete mít své golfové zážitky získané v příjemném klimatu.

Parametry hřiště

• Member of BGA and EGA
• Par 71
• 6100 m golf course
• slope system – slope 128
• Rating 70
• Green zones: 11 560 sq.m.
• Tea zones:36 000 sq.m.
• Fairway zones: 222 000 sq.m.
• Rough zones: 580 000 sq.m.
• Lakes: 5 lakes – in total with an area of 33 000 sq.m.
• Golf cart trails: 12 km

Vstupné maximálně: 74 €

Apartmány.

 Speciální nabídky.

Pronájem

Třípokojový byt s výhledem na moře

Byt se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen, velkého obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a jídelní části s kapacitou pro šest osob. Nechybí plochá obrazovka, DVD a Wi-Fi. Součástí výbavy je i pračka. Byt má tři balkony s výhledem na Černé moře, na golfová hřiště a na bazén.

V areálu komplexu jsou tři venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum a lázeňské centrum, několik restaurací a barů, mini market a působivé golfové hřiště.

1. července – 19. srpna: 65 EUR / den Nyní 56 EUR / den

20. srpna – 9. září: 56 EUR / den Nyní 48 EUR / den

10. září – 1. října: 56 EUR / den Nyní 48 EUR / den

11. října – 7. května 52 EUR / den Nyní 44 EUR / den

Nabídkové ceny platí pro rezervace za týden nebo více

Rezervujte si zde

.

Na prodej

Dvoupokojový apartmán v rezortu Lighthouse Golf Resort

Byt o ploše 57 m2 v Lighthouse Golf & SPA Complex je ve třetím patře. Samotný komplex se nachází na náhorní plošině nad pláží Bílé laguny.
Byt se skládá z ložnice, koupelny, velkého obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a z jídelní části pro 4 osoby. Součástí výbavy je i plochá obrazovka, DVD a Wi-Fi. Pračka. Apartmán má balkon s výhledem na golfová hřiště.

V areálu komplexu jsou tři venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum a lázeňské centrum, několik restaurací a barů, mini market a působivé golfové hřiště.

29.500 €

ČTĚTE VÍCE ZDE

Třípokojový apartmán s výhledem na oceán Lighthouse Golf Resor

117, 97 m2 velký byt se třemi ložnicemi se nachází v komplexu Lighthouse Golf & SPA ve čtvrtém patře. Komplex samotný se nachází na náhorní plošině nad pláží Bílé laguny. Byt má slunnou terasu s výhledem na moře.

Třípokojový apartmán má dvě dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny, velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou a také jídelní kout pro šest osob. Součástí výbavy je i plochá obrazovka, DVD a Wi-Fi, k tomu pračka. Byt má tři balkony s výhledem na Černé moře, golfová hřiště a bazén.

V areálu komplexu jsou tři venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum a lázeňské centrum, několik restaurací a barů, mini market a působivé golfové hřiště.

 44.980 €

ČTĚTE VÍCE ZDE

Velký dvoupokojový byt o velikosti 75 m2 s výhledem na moře

Nabízený byt o rozloze 75 m2 se nachází ve 2. patře Lighthouse Golf & SPA Complex. Samotný komplex se nachází na náhorní plošině nad pláží Bílé laguny. Z bytu je fantastický výhled na Černé moře. Byt nabídne plně vybavenou kuchyň, velký obývací pokoj, koupelnu a velkou slunnou terasu s výhledem na moře.

V areálu komplexu jsou tři venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum a lázeňské centrum, několik restaurací a barů, mini market a působivé golfové hřiště.

 37.300 €

ČTĚTE VÍCE ZDE

Umístění

 

Balkan Vacation Homes

Balkan Vacation Homes leží v oblasti Varna, v Bulharsku. Poslední čtyři roky coby zástupci dánské společnosti Novasol zprostředkováváme pronájmy rekreačních domů na pobřeží Černého moře v Bulharsku. Od roku 2018 jsme se zaměřili i na Srbsko, Makedonii a Vnitřní Bulharsko. Vzhledem k tomu, že mnoho našich klientů vyjádřilo přání prodat naším prostřednictvím své nemovitosti, začali jsme v roce 2019 svou činnost i v realitním odvětví.

Mluvíme česky a můžeme vám pomoci s organizací výletu do Bulharska, i když třeba nebude za golfem.

 

 

Více informací zde:

 nás kontaktujte na

Telefon: +420 602 663 634  nebo

Email : balkanvacationhomes.com